Muay thai

Muaythai, nebo také thaibox, je už po tisíciletí nejkomplexnějším bojovým sportem v postoji. Tento bojový sport je naprosto fenomenální přípravou nejen do sportovní arény, ale i ve vašem osobním životě.

Ve sportovním klubu CHB GYM, vás naučíme nejen vysoké disciplíně, ale především i schopnosti zvládat lépe krizové situace. A to jak na ulici, tak i v osobním životě. Mentální trénink je legitimní součástí každého tréninku v našem sportovním klubu.

Neméně důležitou programovou devízou Muaythai je především kardio-trénink, jakožto součást každého tréninku. Tento trénink má vysoce pozitivní vliv jak na stimulaci tukové tkáně v organismu, tak i na likvidaci volných radikálů v těle. Vše funguje naprosto skvěle, díky zrychlenému metabolismu při vysokém výdeji energie. Finální pocit z dobře odvedeného tréninku pak umocňuje vyplavený endorfin z těla. Díku tomuto metabolickému procesu přestanete být unavení, získáte zdravé sebevědomí a hlavně najdete úplně novou životní cestu. Cestu sportovce, cestu válečníka. Cestu, která vás udělá lepšími, silnějšími a přirozeně šťastnějšími.

 

Pravidelná výuka Muay thai u nás → Přípravný kurz – seznámení s Muay thai →